Fatoslimin – Produkt na odchudzanie. Opinie i recenzje

Fatoslimin jest suplementem odchudzającym sprzedawanym online przez polską firmę.

Początkowo wprowadzony w Europie, Fatoslimin zapewnia teraz klientom na całym świecie sprawdzone wyniki utraty wagi dzięki popartym naukowo składnikom spalającym tłuszcz.

Czy Fatoslimin spełnia oczekiwania? Jak działa? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym produkcie dzisiaj w naszej recenzji.

opakowanie fatoslimin

Czym jest Fatoslimin?

Fatoslimin to spersonalizowany suplement odchudzający i program zaprojektowany, aby pomóc każdemu osiągnąć docelową wagę.

Biorąc jedną kapsułkę dziennie, możesz rzekomo stracić 24 kg w ciągu 12 tygodni, zgodnie z średnią utratą wagi zgłoszoną w badaniu klinicznym przeprowadzonym pod kątem tego spalacza tłuszczu.

Po wprowadzeniu kilku pytań o sobie, docelowej wagi i wieku online, można uzyskać niestandardowy plan odchudzania dostosowane do unikalnych potrzeb. Podstawą tego planu jest przyjmowanie suplementu Fatoslimin.

Producent kładzie nacisk na wykorzystanie popartych nauką strategii odchudzania, aby stworzyć prawdziwe, znaczące wyniki utraty wagi. Formuła, która została opracowana we współpracy z lekarzem, zawiera mieszankę sprawdzonych składników przyspieszających spalanie tłuszczu.

Do tej pory ponad 170 000 klientów korzystało z Fatoslimin, aby schudnąć bez znaczących zmian w ich diecie lub nawykach ruchowych. Dziś każdy może go zamówić online, aby wspomóc utratę wagi.

Cena tabletek wynosi 137 złotych za opakowanie (30 kapsułek / 30 porcji w opakowaniu). Polski producent wysyła produkt na adresy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowacji oraz Czech.

Zalety Fatoslimin

Według oficjalnej strony internetowej producenta, suplement odchudzający może zapewnić następujące korzyści:

 • Klinicznie wspierane, wysokiej jakości składniki
 • Szybko działająca formuła
 • Widoczne rezultaty spalania tłuszczu w ciągu 8 tygodni
 • Długotrwała utrata wagi
 • Suplement kierowany przez lekarzy, wspierany przez naukę
 • Działa na poziomie komórkowym, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu

Fatoslimin jest również wspierany przez 170 000 klientów do tej pory, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się i najszybciej rozwijających się suplementów odchudzających na rynku. Pomimo pojawienia się w sieci dopiero w 2022 roku, producnt tabletek twierdzi, że sprzedał ponad 170 000 pudełek formuły w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pomagając ludziom na całym świecie przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Jak działa Fatoslimin?

Fatoslimin jest suplementem sformułowanym przez lekarza, zaprojektowanym w celu zapewnienia widocznych rezultatów w ciągu kilku tygodni.

Poprzez przestrzeganie programu odchudzania i przyjmowanie suplementu przez tygodnie wagi, można dać siedem aktywnych składników wystarczająco dużo czasu, aby przejść do pracy, dając widoczne wyniki, które trwają długo.

Każde pudełko suplementu zawiera 30 kapsułek. Te kapsułki zawierają aktywne, szybko działające składniki, które spalają tłuszcz i pomagają schudnąć.

Według producenta, składniki Fatoslimin działają na poziomie komórkowym, aby spalić uporczywe złogi tłuszczu. Nawet jeśli dobrze się odżywiasz i ćwiczysz, utrata wagi może być trudna, ponieważ tłuszcz przylega do Twojego ciała na poziomie komórkowym. Toksyny, stres i inne czynniki fizjologiczne mogą zmusić organizm do zatrzymania tłuszczu.

Trzy z pięciu składników Fatoslimin to aminokwasy. Formuła zawiera L-leucynę, L-karnitynę, L-teaninę i dwa inne aminokwasy, które zwiększają tworzenie mięśni i energię na poziomie komórkowym. Niedobór aminokwasów może prowadzić do słabej regeneracji. Niski poziom aminokwasów powoduje również, że organizm spala mięśnie zamiast tłuszczu, co jest niekorzystne dla długoterminowej utraty wagi.

Produkt ma na celu odwrócenie tego efektu, zmuszając organizm do spalania tłuszczu jako energii zamiast węglowodanów, co prowadzi do długotrwałej utraty wagi.

Jak zamówić Fatoslimin

Na oficjalnej stronie internetowej znajduje się krótki kwestionariusz, który pomoże przeanalizować Twoje cele związane z utratą wagi. Znajdziesz tam pytania odnośnie twojej obecnej oraz docelowej wagi, wieku i płci. Następnie producent tworzy indywidualny plan odchudzania i harmonogram.

Po wypełnieniu kwestionariusza online, można odkryć takie rzeczy jak:

 • Dowiesz się, ile możesz schudnąć dzięki programowi odchudzania Fatoslimin.
 • Ustalisz, czy program odchudzania jest właściwym wyborem dla Twojej fizjologii i celów odchudzania
 • Odkryjesz, jak szybko można osiągnąć swoje cele odchudzania i ustalić, czy produkt pasuje do Twoich ram czasowych odchudzania.

Produkt jest dostępny bez recepty. Każdy może kupić Fatoslimin online dzisiaj, aby uzyskać dostosowane informacje o utracie wagi.

Podstawą programu utraty wagi Fatoslimin jest przyjmowanie tabletek codziennie. Przyjmując suplement codziennie, można stracić znaczną wagę, osiągając docelową wagę w pożądanych ramach czasowych.

komplet zamówienia fatoslimin

Dowody naukowe dla Fatoslimin

Większość firm produkujących suplementy odchudzające nie inwestuje w badania kliniczne. Są one kosztowne i mogą nie przynieść znaczących rezultatów. Jednak twórcy Fatoslimin twierdzą, że przeprowadzili duże badania kliniczne, które doprowadziły do niesamowitych wyników utraty wagi.

Oto jak twórcy tabletek wyjaśniają wyniki tego badania klinicznego:

Producent przetestował suplement w badaniu klinicznym, aby ustalić, czy jest on skuteczny w długoterminowej utracie wagi.

W grupie testowej, ludzie zaczęli doświadczać widocznej utraty tłuszczu po 8 tygodniach przyjmowania suplementu; 88% osób w grupie Fatoslimin zauważyło widoczną utratę tłuszczu w okolicy brzucha w 8 tygodniu.

Średnia utrata wagi, po 12 tygodniach zażywania tabletek, wyniosła 24kg.

Przyjmując regularną, zalecaną dawkę, uczestnicy doświadczyli znacznego i nagłego spadku tkanki tłuszczowej między tygodniem 8 a 12.

Uczestnicy kontynuowali utratę wagi przez okres 24 tygodni (około 6 miesięcy).

Badanie obejmowało również grupę placebo i grupę konkurencyjnego suplementu jako kontrolę; wszystkie trzy grupy doświadczyły wyników utraty wagi, chociaż grupa Fatoslimin była jedyną, która kontynuowała utratę znaczącej wagi po tygodniu 12.

Grupa testowa obejmowała mężczyzn i kobiety w różnym wieku. Niektórzy mieli nadwagę, a inni byli szczuplejsi.

Innymi słowy, Fatoslimin doprowadził do utraty około 0,2 kilograma wagi dziennie, średnio 24 kilogramy w ciągu 84 dni / 12 tygodni. Zazwyczaj trzeba utrzymać deficyt kaloryczny około 1250 do 2500 kalorii dziennie, aby doświadczyć tego typu wyników odchudzania. Uczestnicy badania zmniejszyli spożycie kalorii, ale tabletki Fatoslimin również pomagały im czuć się pełnymi, co ułatwiało trzymanie się niskokalorycznego planu odchudzania.

Twórcy suplementu nie ujawniają, gdzie to badanie kliniczne zostało opublikowane, ani nie wyjaśniają, ilu uczestników brało udział w badaniu. Możemy jednak skorzystać z innych badań, aby potwierdzić skuteczność produktu w kontekście utracie wagi.

Czytaj również  Ultra Cardio X – Uważaj na oszustwo. Opinie i recenzje

L-karnityna została powiązana z utratą wagi w niektórych badaniach. Na przykład w tym badaniu z 2020 r. badacze dokonali przeglądu 37 badań dotyczących L-karnityny, stwierdzając, że suplementacja L-karnityną doprowadziła do utraty masy ciała średnio o 1,21 kg w porównaniu z placebo. Naukowcy zaobserwowali również znaczne spadki BMI i masy tłuszczu związane z L-karnityną.

Podobnie wykazano, że suplementacja berberyną obniża poziom białego tłuszczu, jednocześnie zwiększając poziom brązowego tłuszczu, co pomaga cieszyć się długotrwałą utratą wagi. Brązowy tłuszcz może zwiększyć metabolizm, pomagając Ci spalić więcej kalorii w spoczynku niż normalnie przy użyciu białego tłuszczu. Aktywując brązową tkankę tłuszczową i redukując białą tkankę tłuszczową, L-arginina może ukierunkować utratę wagi na poziomie komórkowym.

Ogólnie rzecz biorąc, Fatoslimin zawiera mieszankę popartych naukowo składników, aby pomóc w utracie wagi. Według oficjalnej strony internetowej, produkt został również sformułowany przez lekarza, dając suplement dodatkową ważność w stosunku do konkurencyjnych diet pills sprzedawanych online dzisiaj.

Recenzje Fatoslimin: Jak dużo wagi można stracić?

Strona internetowa Fatoslimin jest wypełniona referencjami klientów, którzy stracili znaczną wagę w krótkim czasie podczas przyjmowania suplementu. Klienci w różnym wieku twierdzą, że stracili znaczną wagę używając tej formuły. Przeglądając opinie na forach można zauważyć, że użytkownicy potwierdzają pozytywny wpływ Fatoslimin na odchudzanie.

Oto niektóre z recenzji i świadectw utraty wagi zamieszczonych w sieci:

Jeden klient wcześniej zmagał się z utratą wagi za pomocą diety i ćwiczeń. Jednak konsekwentnie traci około 2 kg miesięcznie tylko przez dodanie Fatoslimin do swojej rutyny. Nie zmieniła sposobu odżywiania ani ćwiczeń. Nawet jako zapracowana matka trójki dzieci, ta klientka straciła znaczną wagę używając ten spalacz tłuszczu bez większych zmian.

Inna klientka próbowała stosować dietę keto o niskiej zawartości węglowodanów, aby schudnąć, ale jej utrata wagi zatrzymała się. Zaczęła przyjmować Fatoslimin 2 miesiące temu i do tej pory straciła 5 kg. Ten 38-letni klient jest „super szczęśliwy” z powodu swoich wyników odchudzania i planuje zamówić więcej.

Jeden z recenzentów był sceptyczny co do tego, czy Fatoslimin będzie działał, ale teraz opisuje siebie jako „nawróconego”. Stosował zrównoważoną dietę i rutynę ćwiczeń, a następnie stracił wagę podczas przyjmowania suplementu.

Wielu klientów twierdzi, że produkt ma potężne korzyści w zakresie tłumienia apetytu, co ułatwia im spożywanie mniejszej ilości jedzenia i trzymanie się niskokalorycznej diety w celu utraty wagi.

Jednak nie wszyscy klienci ograniczyli swoją dietę stosując Fatoslimin. Jeden z 35-letnich recenzentów twierdzi, że stracił 3 kg bez ciężkich ćwiczeń lub diety, na przykład.

Inna recenzentka stwierdziła, że szybko schudła po zażyciu Fatoslimin, a jej postępy w odchudzaniu zatrzymały się po krótkim okresie przerwy w przyjmowaniu suplementu. Po wznowieniu przyjmowania suplementu, nadal traciła na wadze.

Ogólnie rzecz biorąc, większość klientów przedstawionych w Internecie twierdzi, że straciła znaczną wagę dzięki temu suplementowi. Niektórzy stosowali dietę i program ćwiczeń, a inni twierdzą, że stracili na wadze bez stosowania diety i ćwiczeń.

Składniki Fatoslimin

Fatoslimin zawiera mieszankę popartych naukowo składników, które działają na różne sposoby, aby przyspieszyć wyniki odchudzania.

Producent opisuje te składniki jako „opatentowane”, co oznacza, że formuła została potwierdzona przez organ zarządzający jako wystarczająco innowacyjna, aby uzasadnić patent.

Składniki obejmują aminokwasy, spalające tłuszcz zioła i ekstrakty roślinne oraz inne składniki przyspieszające wyniki odchudzania.

Oto wszystkie składniki Fatoslimin i jak działają, według producenta:

 1. Garcinia Cambogia: Garcinia cambogia jest jednym z najmodniejszych składników odchudzających ostatniej dekady. Badania wykazują, że garcinia cambogia jest bogata w naturalną substancję chemiczną zwaną kwasem hydroksycytrynowym (HCA), która jest związana z potężnymi wynikami utraty wagi. HCA w Fatoslimin może hamować apetyt i blokować tworzenie się tłuszczu, pomagając Ci w naturalny sposób jeść mniej podczas stosowania niskokalorycznego programu odchudzania.
 2. Kwas HCA (kwas hydroksycytrynowy) jest organicznym związkiem chemicznym występującym naturalnie w niektórych roślinach, w tym w garcinia cambogia. Kwas HCA jest często stosowany w suplementach odchudzających, ponieważ według niektórych badań może on pomóc w utracie wagi poprzez hamowanie apetytu i zwiększenie spalania tłuszczu. Niektóre badania sugerują również, że kwas HCA może obniżać poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Jednak należy pamiętać, że istnieją również badania, które nie wykazały skuteczności kwasu HCA w odchudzaniu i nie ma jeszcze wystarczających dowodów naukowych, aby potwierdzić jego skuteczność jako suplementu odchudzającego.
 3. Berberyna jest związkiem chemicznym występującym naturalnie w niektórych roślinach, takich jak korzeń barberry, korzeń goldenseal i korzeń kozłka lekarskiego. Berberyna jest często stosowana w suplementach odchudzających, ponieważ według niektórych badań może ona pomóc w utracie wagi poprzez obniżenie poziomu cukru we krwi i zwiększenie spalania tłuszczu. Niektóre badania sugerują również, że berberyna może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Jednak należy pamiętać, że istnieją również badania, które nie wykazały skuteczności berberyny w odchudzaniu i nie ma jeszcze wystarczających dowodów naukowych, aby potwierdzić jej skuteczność jako suplementu odchudzającego.
 4. L-karnityna jest aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w przemianie tłuszczu w organizmie. Jest produkowana naturalnie przez organizm, ale można ją również dostarczyć z pożywieniem lub w formie suplementu diety. L-karnityna umożliwia transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie jest spalany w celu produkcji energii. Z tego powodu l-karnityna bywa stosowana jako suplement w celu wspomagania odchudzania. Niektóre badania sugerują, że l-karnityna może pomóc zwiększyć spalanie tłuszczu podczas wysiłku fizycznego, jednak nie ma jednoznacznych dowodów na to, że samodzielnie jest skuteczna w procesie odchudzania.
 5. Bacopa Monnieri jest rośliną, która występuje naturalnie w tropikalnych rejonach Indii i innych krajów azjatyckich. Ziele Bacopa Monnieri jest używane od wieków w medycynie ajurwedyjskiej jako środek wspomagający pamięć i koncentrację oraz leczenie różnych schorzeń. Jest ono również stosowane jako suplement diety w celu poprawy funkcji poznawczych i leczenia chorób neurodegeneracyjnych. Nie ma jednak jednoznacznych dowodów na to, że Bacopa Monnieri może bezpośrednio wpływać na proces odchudzania. Niektóre badania sugerują, że może ona pomóc zmniejszyć stres i poprawić nastrój, co może przyczynić się do lepszego zarządzania dietą i aktywnością fizyczną, co w konsekwencji może prowadzić do utraty wagi.
Czytaj również  Desparazil – Uważaj na oszustwo. Opinie i recenzje

Jak stosować Fatoslimin

Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki dziennie. Najlepiej przyjmować jedną kapsułkę 15 do 30 minut przed największym posiłkiem w ciągu dnia.

Oto jak producent Fatoslimin zaleca przyjmowanie dziennego suplementu odchudzającego:

 • Przyjmuj jedną kapsułkę Fatoslimin dziennie.
 • Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zażyj Fatoslimin 15 do 30 minut przed największym posiłkiem dnia (posiłek o największej zawartości tłuszczu lub kalorii).
 • Połknij kapsułkę w całości, popijając dwoma dużymi szklankami (co najmniej 500 ml) wody.
 • Jeśli masz problemy z połykaniem kapsułek Fatoslimin, możesz otworzyć kapsułki, a następnie wsypać proszek do szklanki wody.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy kontynuować przyjmowanie cuplementu codziennie przez długi okres czasu – jak 8 do 12 tygodni i dłużej. Według badań klinicznych udostępnionych przez producentów Fatoslimin online, uczestnicy doświadczyli najlepszych wyników utraty wagi między tygodniami 8 i 12.

fatoslimin w zestawie - 3 opakowania

Skutki uboczne

Składniki zawarte w Fatoslimin są przebadane pod kątem bezpieczeństwa i jak najbardziej bezpieczne. Należy jednak pamiętać, że każdy suplement jest inny i działanie poszczególnych składników może się różnić w zależności od ich stężenia oraz sposobu ich wykorzystania.

Stosowanie suplementów diety, w tym suplementów na odchudzanie, może wiązać się z ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych, takich jak np. bóle głowy, zaburzenia trawienia, zaburzenia snu, a nawet poważniejsze reakcje alergiczne czy niepożądane zmiany w organizmie.

Składniki takie jak l-karnityna czy garcinia cambogia mogą mieć działanie pobudzające i mogą prowadzić do zaburzeń snu oraz pogorszenia samopoczucia. Natomiast berberyna i Bacopa Monnieri mogą powodować reakcje alergiczne u niektórych osób.

Dlatego też przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek suplementu diety należy skonsultować się z lekarzem lub innym specjalistą, aby upewnić się, że jest on bezpieczny dla danej osoby i nie będzie powodował niepożądanych skutków.

Przeciwwskazania do stosowania Fatoslimin

Pomimo tego, że produkt został przebadany pod kątem bezpieczeństwa są sytuacji, w których nie powinien być stosowany.

Producent nie zaleca suplementacji dla poniższych grup osób:

 1. Osoby poniżej 18 roku życia.
 2. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
 3. Osoby uczulone na jakikolwiek składnik suplementu.

Cena Fatoslimin

Fatoslimin jest wyceniony na 137 złotych za opakowanie, z każdego pudełka zawierającego jeden miesiąc dostaw (30 kapsułek) formuły utraty wagi. Można również zamówić kilka opakowań, aby obniżyć cenę do 97 złotych za pudełko.

Oto jak rozkłada się cena przy zamówieniu Fatoslimin online dzisiaj:

1 opakowanie: 137 złotych

2 opakowania: 199 złotych

3 opakowania: 269 złotych

Płatności można dokonać online przy użyciu dowolnej głównej karty kredytowej. Fatoslimin akceptuje również płatności przez iDeal, PayPal i Klarna.

Od 2022 roku Fatoslimin dostarcza produkty do Niemiec, Austrii, Francji, Holandii i Włoch.

Polityka refundacji Fatoslimin

Fatoslimin jest wspierany przez 30-dniową politykę refundacji, chociaż dotyczy ona tylko nieotwartych i zapieczętowanych przedmiotów. Nie można uzyskać zwrotu pieniędzy za otwarte lub częściowo zużyte pudełka suplementu..

Aby otrzymać zwrot pieniędzy za nieużywane pudełka, skontaktuj się z firmą w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Adres zwrotów: Hoża 86/410 Warszawa 00-515

O firmie Fatoslimin

Fatoslimin to polska firma produkująca suplementy zdrowotne.

Według oficjalnej strony internetowej, Fatoslimin został sformułowany przez grupę polskich lekarzy oraz dietetyków.

Od uruchomienia w 2022 roku, Fatoslimin sprzedał ponad 170.000 sztuk do tej pory, co czyni go jednym z Internetu najlepiej sprzedających się i najszybciej rosnących pigułek odchudzających.

Z twórcami Fatoslimin można się skontaktować za pośrednictwem:

Nazwa firmy: Health&Habits sp. z o.o.

Email: [email protected]

KRS: 0000883636

NIP: 7011020866

REGON: 388211615

Numer telefonu: 662 500 191

Adres siedziby: Health&Habits sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-515 Warszawa, ul. Hoża 86/410)

Słowo końcowe

Fatoslimin jest nowym suplementem odchudzającym wprowadzonym na rynek przez holenderską firmę produkującą suplementy i dostępnym w Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Francji, Włoszech, Niemczech, Holandii i Austrii.

Dostępny wyłącznie w Internecie, suplement doprowadził do utraty 24 kg średniej wagi w ciągu 12 tygodni badania klinicznego. Fatoslimin działa poprzez podanie mieszanki aminokwasów ze związkami spalającymi tłuszcz, aby pomóc Ci schudnąć na poziomie komórkowym.

Aby dowiedzieć się więcej o Fatoslimin i jak to działa lub kupić suplement odchudzania online dzisiaj, odwiedź oficjalną stronę internetową.

Wszelkie aktualne promocje, opinie na temat produktu oraz dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem https://www.złotewachlarze.pl/fatoslimin-opinie/

Jak jeszcze pomóc sobie schudnąć?

Istnieje wiele sposobów na zrzucenie nadmiernych kilogramów, które mogą być idealnym uzupełnieniem dla stosowanych suplementów. Oto kilka przykładów:

 1. Zmiana diety: Zmiana diety na bardziej zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki może pomóc w utracie wagi. Ważne jest, aby spożywać dużo warzyw, owoców, białka zwierzęcego i roślinnego oraz zdrowych tłuszczów, a ograniczyć ilość cukru, słodyczy, produktów przetworzonych i fast foodów.
 2. Aktywność fizyczna: Regularna aktywność fizyczna, taka jak np. chodzenie, bieganie, jazda na rowerze czy uprawianie sportów, może pomóc w spalaniu kalorii i utracie wagi. Ważne jest, aby dostosować rodzaj aktywności do swoich możliwości i preferencji oraz stopniowo zwiększać intensywność w miarę postępów.
 3. Zdrowy styl życia: Zdrowe nawyki, takie jak regularny sen, niepalenie tytoniu i ograniczanie ilości alkoholu, mogą pomóc w utracie wagi i poprawie samopoczucia.
 4. Wsparcie otoczenia: Czasem warto skorzystać z pomocy bliskich osób lub profesjonalisty, takiego jak dietetyk czy trener personalny, którzy mogą pomóc w ustaleniu odpowiedniej diety i planu aktywności fizycznej oraz w utrzymaniu motywacji.

Należy pamiętać, że najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie, a nie szybka utrata wagi. Dlatego też przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań związanych z odchudzaniem należy skonsultować się z lekarzem lub innym specjalistą, aby upewnić się, że są one odpowiednie dla danej osoby i nie będą powodowały niepożądanych skutków.

Dodaj komentarz